KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17388127

nr 1738 8127

Donald William-Olsson

(1889-1961), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad -24, Onsala. Olja på duk, 40x54 cm, yttermått inklusive ram: 50x65 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 10 november 2025
kl 18:15:35

10/11 17:40:17 1      Vinnande bud

Donald William-Olsson

Läs mer om Donald William-Olsson